MENU
Voedselhulp voor Indonesische moslimbekeerlingen

Voedselhulp voor Indonesische moslimbekeerlingen

23 mei

Open Doors - Ayu* uit Indonesië is dolblij met de voedselvoorraden die ons team onlangs bij haar afleverde. Ze leidt samen met haar man een gemeente die bestaat uit moslimbekeerlingen. Door de maateregelen rondom het coronavirus kunnen zij momenteel niet naar hun werk. Omdat hun werkgevers hen per dag uitbetalen, kwamen ze in de problemen.

Beantwoorde gebeden
“Jullie hulp is Gods antwoord op onze gebeden, in het bijzonder voor onze leden. De laatste twee weken hadden zij dringend behoefte aan dagelijkse hulp”, vertelt Ayu. “Deze noodhulp zorgt voor vreugde onder onze gemeenteleden. Ze weten dat het Lichaam van Christus hun noden opmerkt.”

Voorbeeldfunctie
“Leden van deze gemeente hebben me veel geloofslessen geleerd”, vertelt een veldwerker die hielp bij het transport. “Ze kennen Christus en Zijn wonderen op een heel eenvoudige manier. Ze geloven dat God van hen houdt en dat Hij daarom zal voorzien in hun behoeften. Dit helpt hen om gul te zijn naar hun islamitische buren, die financieel ook getroffen zijn.”

Dank- en gebedspunten
Dank de Here God dat Hij de gebeden van Ayu en haar gemeenteleden verhoorde.
Bid om een zegen over het contact dat zij met hun islamitische buren hebben.
De voedselhulp voorziet Ayu’s gemeente twee weken van voedsel. Bid om Gods blijvende zorg voor hen.

Datum: 23 mei 2020
Auteur: Open Doors
Foto: © Henk-Jan Oudenampsen - tekening
Website: http://www.opendoors.nl

Dit artikel delen:

Meer nieuws: