Dagelijkse inspiratie per e-mail in de 40-dagentijd

Thema 2025: De vreugde van genoeg – ’40 dagen lang geïnspireerd worden over de vreugde van genoeg. Niet te veel, niet te weinig, genoeg. Genoeg voor jou en je medemens, nu en in de toekomst.’ In de vorm van een virtuele pelgrimstocht ontvang je dagelijks een boeiende overdenking per e-mail. Ontdek het allemaal in de 40-dagenkalender.

Dagelijkse inspiratie in de 40 dagen tijd, gratis in je e-mailbox. Een gezamelijk initiatief van Gabriël, Leprazending en Encour. Ze beginnen op 5 maart 2025, aanmelden kan nu al. > Aanmelden

Wat kun je verwachten?

Tijdens de 40-dagentijd ontvang je iedere dag gratis een pakkende overdenking in de vorm van een virtuele pelgrimstocht. Aan de hand van weekthema’s nemen diverse schrijvers je ieder op hun eigen manier mee in een boeiende overdenking. De e-mails zijn opgedeeld in gemakkelijk te lezen blokken. Je kunt hier een voorbeeld bekijken van één van de eerdere overdenkingen.

De achtste editie start op 5 maart 2025

We gaan dagelijks op zoek naar wat de Bijbel ons leert over de vreugde van genoeg. Wat is genoeg voor jou? Heb je genoeg tijd? Genoeg geld? Genoeg vriendschappen? Genoeg stilte? Genoeg plezier? En hebben de mensen om ons heen dat ook? Hoe verdeel je dit eerlijk en hoe kan een leven vanuit genoeg meer vreugde geven voor jou en anderen? Ontdek het allemaal op deze 40-dagen reis.

Reis mee en leer meer over de kracht van genoeg. Dagelijks ontvang je een mail waarmee je kennis hierover groter wordt, je handvatten en oefeningen krijgt om hiernaar te leven en leer je welke wijsheid hierover in de Bijbel staat.

Omdat de eerste serie overdenkingen zo goed is ontvangen, is het een jaarlijkse traditie geworden. Samen hopen wij met dit project weer veel mensen te inspireren. Als er een gebied is waarin veel mensen onrust ervaren dan is dat wel rondom hun financiën. Daarom is de 40-dagentijd. Met deze alternatieve invulling van de vastentijd willen we je uitdagen om meer te leren over de Bijbelse lessen die te maken hebben met geld en hoe je dit praktisch vorm kan geven. Om zo toe te leven naar het moment dat Jezus ons heeft vrijgekocht op Goede Vrijdag. In de vorm van een virtuele pelgrimstocht ontvang je dagelijks een mail waarmee je kennis hierover groter wordt, je beter weet hoe God het heeft bedoeld om met bezittingen om te gaan en je leven mooier wordt.

De 40-dagenkalender 2025 is geschreven door

Andries Knevel, Joop Gankema, Paul van der Laan, Maroesja van der Pols, Bram Rebergen, Carla van der Vlist, Tom Kolsters, Joëlla Opraus, Wieger Sikkema, Henno Couprie, Wim Dekker, Jeroen Dorstijn, Ben Verboom, Bart van de Vrie en Leo de Vos. Zij vertellen persoonlijke getuigenissen, waargebeurde verhalen die je raken. Op de schrijverspagina stellen we ze aan je voor.

Drie Christelijke organisaties bundelen de krachten

Samen maken we de 40-dagenkalender mogelijk. Deze virtuele reis wordt je aangeboden door Gabriël, Encour en Leprazending.

Ga je mee op reis?

Auteur: Leprazending / Mark
Beeld: 40-dagenkalender
Web: www.leprazending.nl

Christelijk Nieuws
ChristelijkNieuws.nl maakt gebruik van cookies