Gebed, bezinning en verbondenheid in een tijd van wereldwijde onrust. Op zondag 15 maart 2026 vindt in Bethelkerk, Amsterdam de jaarlijkse gebedsbijeenkomst “Pray for Pakistan 2026” plaats. In een periode waarin de wereld wordt geconfronteerd met oorlogen, spanningen en humanitaire crises, komen bezoekers samen voor gebed, bezinning en verbondenheid met speciale aandacht voor vrede, bescherming en voorspoed voor Pakistan, én voor alle mensen wereldwijd die getroffen zijn door conflict en geweld.
De bijeenkomst wordt georganiseerd door de Pakistaans-christelijke kerk gemeenschap in Nederland en is nadrukkelijk ook bedoeld als moment van ontmoeting en verbinding met de bredere Nederlandse samenleving. De organisatie benadrukt dat het gaat om een open samenkomst waarin ruimte is voor medeleven, hoop en solidariteit, ongeacht achtergrond.
Very Rev. S. Eric, Presbyter-in-Charge:
“Juist in een tijd van oorlogen en onzekerheid willen we mensen samenbrengen voor gebed en bezinning. We bidden voor Pakistan, maar ook voor alle slachtoffers van geweld en conflict wereldwijd, en voor vrede en verbondenheid in onze samenleving.”
Eregast
Tijdens het programma zal H.E. Syed Haider Shah, Ambassadeur van Pakistan in Nederland, aanwezig zijn als eregast en een korte toespraak verzorgen.
Programma van 13.00 tot 15.00 uur:
- Welkom en opening
- Reflectie en boodschap van verbondenheid
- Gezamenlijk gebed voor Pakistan en voor vrede wereldwijd
- Toespraak van de eregast
- Afsluitend gebed
Met deze bijeenkomst wil de organisatie een platform bieden voor spirituele verbondenheid, solidariteit en positieve maatschappelijke betrokkenheid in Nederland.
Praktische informatie
Evenement: Pray for Pakistan 2026
Datum: Zondag 15 maart 2026
Tijd: 13:00 – 15:00 uur
Locatie: Bethelkerk, Amsterdam
Adres: Plejadenplein 44, 1033 VL Amsterdam
Auteur: Kevin Eric
Foto: © Henk-Jan Oudenampsen

