Hij is compleet uitverkocht: de EO-Jongerendag die zaterdag 11 juni in Rotterdam Ahoy wordt gehouden. Er zijn geen tickets meer te verkrijgen voor de 46e editie van het christelijke evenement. Dit jaar is het thema ‘Speak Life’, over hoe de kracht van woorden de wereld kan veranderen. Er worden bijna 15.000 jongeren verwacht
BEAM, de jongerencommunity van de EO, is overweldigd door te zien dat zoveel jongeren ernaar uitkijken om samen het geloof te delen. Joram Kaat, presentator van deze dag: “Ik kan niet wachten tot het zover is. Straks is elke stoel gevuld met een jongere die wil ervaren dat God van hem of haar houdt. We gaan er samen een mooi feest van maken!”.
Livestream & programma
Voor de thuisblijvers is de EO-Jongerendag live te volgen op eojongerendag.nl tussen 14:00 en 21:00 uur. Dit jaar zijn er optredens van Lecrae, Riley Clemmons, Lindz West en dj SAINT LOUIS, Pjotr, Sterre Koning, Marc Floor en de BEAM Worshipband. Sprekers Gor Khatchikyan, Shelton Telesford en Jannica van Barneveld vertellen over het thema ‘Speak Life’.
Datum: | 2 juni 2022 |
Foto: | © Henk-Jan Oudenampsen |
Website: | http://www.eo.nl |
16 februari 2023 | Alternatief event voor huidige Nederland Zingt Dag |
14 december 2022 | Kerstfeest met het Leger des Heils en Oekraiense pianiste en zangeres |
1 december 2022 | Een reis langs religieuze minderheden in nieuwe serie: Vervolgd |
12 oktober 2022 | EO brengt het levensreddend werk van reddingboten in beeld |
29 september 2022 | Een uniek kijkje achter de schermen bij de EO |