Gilbert Thera: Je bent welkom bij God

Sharon Kips en Gilbert Thera gaven zondagavond een mooi optreden in de boerenschuur in Geesbrug (bij Hoogeveen). Samen met de bezoekers zongen ze met overtuiging diverse Opwekkingsliederen en Engelse praisenummers. Er werd enthousiast meegezongen en men genoot van de muziek.

Sharon vertelde dat Gilbert en zij op 14 mei ouders zijn geworden van een dochter: Isa. Vol trots toonde Gibert daarna een foto van de baby op de beamer. Sharon zong spontaan een kinderliedje met verschillende kinderen uit de zaal (zie foto).

Gibert verzorgde een korte overdenking en vertelde over de gelijkenis van de verloren zoon uit Lucas 15. Vol enthousiasme legde hij uit hoe bijzonder het is dat deze zoon welkom was bij zijn vader. ‘Hij kreeg niet eens de kans om sorry te zeggen, de Vader was hem voor. Na zoveel misstappen werd hij toch warm onthaald door de Vader en kreeg hij direct nieuwe kleren en een ring aan zijn vinger en zandalen aan zijn voeten.’

Gilbert: ‘Hoe mooi zou het zijn als wij als kerken en als christenen open staan voor mensen die op ons pad komen en onze kerk bezoeken. Mensen die honger hebben, zoals deze zoon, mogen we in onze kerken opvangen en geestelijk voedsel geven. We mogen ze overladen met zegeningen die God de Vader ons geeft door het werk van de Here Jezus aan het kruis. Hij is voor onze zonden gestorven en daarom zijn we welkom bij God, want Hij is de weg naar de Vader.’

Gibert en Sharon zijn een nieuwe kerk gestart in Haarlem met de naam re:connect. Hun droom is om mensen te (re)connecten met God en elkaar. Gilbert: ‘Wij zijn gewone mensen die geloven in een niet zo gewone God die houdt van iedereen en die liefde willen wij weerspiegelen door ons leven heen.’

Schuurpraise is een initiatief van de familie Folkers en familie Bleker. Tijdens de zomervakantie is het vaak rustiger in de kerken en worden er nagenoeg geen christelijke activiteiten georganiseerd. Om aan de wens van een groep mensen te voldoen, namelijk toch een aantal bijzondere samenkomsten te organiseren in die periode, is het inmiddels bekende Schuurpraise ontstaan.

Geesbrug is een Drents dorpje vlak bij Hoogeveen. Landelijk gelegen. Een grote boerenschuur die in de winter dienstdoet als caravanstalling staat in de zomer leeg. Een ideale locatie om laagdrempelige diensten te houden.

Redactie christelijknieuws
© Henk-Jan Oudenampsen
21-07-2013
Muziek
https://www.schuurpraise.nl

ChristelijkNieuws.nl maakt gebruik van cookies