Het verspreiden van de hele Bijbel, zowel Oude als Nieuwe Testament, is van groot belang voor de Messiasbelijdende Joden. Zo kunnen zij naar hun volksgenoten getuigen van hun Zaligmaker Jezus de Messias.
Met steun van de stichting Messias Belijdende Joden is een parallel-Bijbel in het Hebreeuws en in het Arabisch uitgegeven. Zo kunnen Messiasbelijdende Joden spreken met nog niet in Jezus gelovende Arabieren. Ook kunnen Arabische christenen met nog niet in Jezus gelovende Joden in gesprek gaan.
Met de steun van deze stichting staat er op internet een website met heel de Bijbel in het Hebreeuws. Zo kunnen Joden (onopgemerkt door anderen!) thuis het Nieuwe Testament lezen en bestuderen. Zie de website
Hebreeuwse Bijbel NT + OT
Er wordt nu gewerkt aan een app op de mobiele telefoon.
Datum: | 13 mei 2020 |
Auteur: | Stichting Messiasbelijdende Joden |
Foto: | Website Bijbel Haktuvim |
Website: | http://www.haktuvim.co.il/en/study/ |